Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня біля пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції зібралися керівники Пирятинського району та міста, учасники ліквідації аварії та небайдужі пирятинці, аби вшанувати тих, хто боровся з мирним атомом.

Як розповіли у Пирятинській міськраді, “хвилиною мовчання сьогодні згадали тих, хто усвідомлено й жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі”.

Дата вшанування встановлена згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Другий десяток років ми 14 грудня вшановуємо подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії.

Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом.

Система Orphus