Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА створили робочу групу для підтримки підприємців

Розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова створили робочу групу з напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності відповідної категорії фізичних осіб-підприємців. Сьогодні на тематичній нараді говорили про питання, які хвилюють представників малого бізнесу.

Зібралися, щоб виявити проблемні питання, систематизувати і долучитися до загального процесу їх вирішення на державному рівні.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греком у фейсбук.

“З учасниками робочої групи ми вже зустрічалися під час спільної наради, яку організовував Офіс Президента щодо напрацювання пропозицій, проговорювали окремі правові аспекти. Тоді говорили, що положення закону від 1 грудня 2020 року №1017-ІХ про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України не вирішують усі проблеми, з якими стикаються у діяльності представники малого бізнесу, особливо мікробізнесу”, – написав він.

Крім того, зазначив Євген Греков, існує певна невідповідність в інших нормах законодавства і щодо ведення бухгалтерського обліку, і щодо стану первинних документів, ведення необхідної документації, щоб можна було підтвердити наявність/відсутність підстав для застосування реєстраторів розрахункових операцій, забезпечення повноцінного обліку, що для малого і мікробізнесу є обтяжливим.

Спільні пропозиції від ФОП та ОДА щодо підтримки малого і мікробізнесу направлять на центральний рівень.

“Хто ще не встиг подати заявки через портал «Дія» на отримання допомоги в розмірі 8 тисяч гривень, маєте менше, ніж тиждень. Прийом триває до 31 грудня. Близько 11 тисяч підприємців і найманих працівників із Полтавщини вже відповідні заявки подали”, – повідомив заступник голови Полтавської ОДА.

Система Orphus