Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській міськраді представники чотирьох фракцій заявили про створення коаліції

Представники чотирьох політичних партій заявили про обʼєднання в Полтавській міськраді після обрання голови Подільської районної ради.

Про це інформує Poltavske.tv.

16 грудня представники партій “Слуга Народу” Сергій Іващенко, ВО “Свобода” Юліан Матвійчук, “Рідне місто” Олексій Чепурко та “Партія простих людей” Сергій Каплін зробили заяву про обʼєднання та майбутнє створення коаліції в Полтавській міськраді.

Поштовхом до цього стало обрання керівництва Подільської районної ради, яке відбулося о 10:00 на сесії райради, яке, за їхніми словами, відбулося з примусовим голосуванням.

Сергій Каплін розповів, що двох депутатів від його партії та одного від “Європейської солідарності” насильно доставили на сесію, відібрали телефони та, погрожуючи, змусили голосувати проти позиції партії.

Головою райради обрали Сергія Білоконя від політичної партії “Опозиційна платформа – за життя”, його заступником — Сергія Бойка від політичної партії “За майбутнє”.

“Ми обʼєднуємося перш за все для того, щоб створити більшість у міськраді, щоб не дозволити пану Мамаю розграбовувати далі наше місто. Ми обʼєднуємося, щоб у місті не було корупції, місто процвітало і нормально працювало”, – заявив Сергій Іващенко.

“Фракція “Свобода” в жодному разі не допомагатиме та не співпрацюватиме з бандитським елементом який зайшов у Полтавську міськраду”, – додав Юліан Матвійчук.

Фото: Poltavske.tv

Система Orphus