Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві зареєстрували новий Rolls-Royce за пів мільйона доларів

Впродовж листопада в Полтаві та області придбали 260 нових автомобілів на загальну суму 8 млн доларів США. Серед цих авто був і Rolls-Royce Cullinan 475 тис. доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

Renault стало найпопулярнішою маркою у регіоні. Минулого місяця в Полтаві придбали 50 таких автомобілів. Також популярними були Toyota і Skoda. Частка цих трьох брендів склала 48% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей лідерство по кількості продажів отримав кросовер Renault Duster. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Toyota RAV4 і Toyota LandCruiser Prado.

У листопаді у Полтаві та області зареєстрували 205 кросоверів, що складає 78% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними моторами склала 34%. Автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання склали 24% від усіх зареєстрованих машин.

Загалом в Україні впродовж листопада зареєстрували 7,1 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн доларів США. Найдорожчими авто, які купували українці у листопаді стали: 1 Rolls-Royce Cullinan (475 тис. доларів), 1 Rolls-Royce Wraith (450 тис. доларів), 2 Aston Martin DBX (кожен вартістю від 250 тис. доларів) і 2 Bentley Continental GT (по 300 тис. доларів за авто).

Нагадаємо, у жовтні в Полтаві та області зареєстрували 315 нових автомобілів на загальну суму 9 млн доларів США. Тоді найпопулярнішою моделлю був седан Renault Logan.

Система Orphus