Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві встановили пам’ятну дошку першому очільнику ОУН Коновальцю

9 грудня у Полтаві з нагоди сторіччя з часу створення Української військової організації (УВО)  на фасаді школи 34 ( розташована по бульвару Євгена Коновальця) за участю курсантів Полтавського військового коледжу, вчителів школи, діячів ОУН, співробітників облвійськкомату урочисто відкрили  пам”ятну дошку командиру корпусу Українських січових стрільців Армії УНР, засновнику УВО і першому голові ОУН Євгену Коновальцю.

Про це у Facebook повідомив регіональний представник Українського інституту національної пам’яті на Полтавщині Олег Пустовгар.

“Анотаційна дошка пояснює на честь кого названо бульвар. Велика шана і подяка голові історико-краєзнавчого клубу ім.Федора Борківського при міській центральній бібліотеці і діячці ОУН Ніна Кирпотіна яка всебічно підтримала ініціативу Північно-східного відділу Інституту нацпам’яті, взявши на себе ношу організації збору коштів, виготовлення і церемонії відкриття. А ще всім, хто пожертвував кошти на добру справу!!!! До уваги вати: дошка має антивандальний захист, вгорі над нею відеокамера, так що …навіть не мрійте:))) Подію висвітлювали три полтавські телеканали, тож подробиці у репортажах. Слава Україні!”, – написав Олег Пустовгар.

 

З нагоди сторіччя з часу створення Української військової організації (УВО) щойно на фасаді школи 34 ( розташована по…

Опубліковано Олегом Пустовгаром Середа, 9 грудня 2020 р.

Система Orphus