Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкриють Офіс євроінтеграції, – Стефанішина

У Полтавській ОДА відбулася онлайн зустріч з Віце-прем’єр міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною, а також представниками Німеччини, Швейцарії, Канади, які поділилися своїм баченням як регіональні офіси євроінтеграції допоможуть Україні вступити до ЄС.

Як повідомляє Полтавська облдержадміністрація, на зустрічі обговорили шляхи до спрямованої інтеграції України до ЄС, розвиток економіки, людських цінностей та демократії. Учасники конференції зазначили що, регіональні офіси допоможуть покращити зв’язок між владою держави та владою регіонів. Регіональні офіси – це офіси, які допоможуть перенести Європу в Україну. Кожен регіон визначає пріоритетні напрямки та сприяє залученню європейських інвестицій в проєкти даних галузей.

Ольга Стефанішина наголосила, що нині триває робота над відкриттям таких офісів у Хмельницькому та Полтаві, інформує Урядовий портал.

“Новостворені регіональні Офіси з євроінтеграції – чудова можливість об’єднати зусилля партнерів з розвитку та місцевої влади. Сподіваюсь, що наші міжнародні партнери підтримають таку ініціативу. Це забезпечить стійкість реформ, над якими ми разом працюємо, – зазначила Ольга Стефанішина. – Наразі ми вже створили два Офіси – в жовтні у Херсоні та в листопаді у Дніпрі. Зараз триває робота над відкриттям таких офісів у Хмельницькому та Полтаві. Закликаю інші регіони активно долучитись до цього процесу”.

Функції Офісу євроінтеграції у Полтавській області поєднуватимуть у собі такі напрямки як:

– євроінтеграція: створення проєктів для поширення знання про європейський курс України; збільшення бізнес-контактів з країнами-членами ЄС; інформаційні кампанії про всі можливості, що надає євроінтеграція громадянам.

– сприяння регіональному розвитку, у тому числі допомога територіальним громадам області в розробці та реалізації проєктів розвитку;

– залучення інвестицій: пошук потенційних інвесторів; розробка та реалізація заходів щодо залучення інвестицій; організація візитів інвесторів, зустрічей у форматах B2B та G2B, налагодженні діалогу влада-громада-бізнес.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus