Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розробили новий туристичний сайт

Полтавці і гості міста можуть скористатись новим туристичним сайтом, де зібрана вся необхідна інформація що стосується екскурсій, відпочинку, стоматологічного чи бізнес-туризму. Сайт доступний за адресою – visitpoltava.com.

На сайті є календар дозвілля міста, який передбачає анонси не тільки кінофільмів та вистав, але і спортивного дозвілля, інтелектуальних ігор “Що? Де? Коли?”, фестивалів, марафонів, майстер-класів, та анонси заходів і подій від урбан- та еко-активних ГО міста.

Читайте також: Для Полтави придбали перший вуличний інформаційний кіоск

В Управлінні культури виконкому Полтавської міської ради повідомляють, що для розширення інформаційного наповнення сайту планують залучати полтавців та представників бізнесу.

Тобто, якщо у вас є якісні світлини з туристичними об’єктами міста, підготовлена цікава інформація, ви приватний музей, локація поруч з Полтавою, або ваш заклад має високий рейтинг на незалежних туристичних ресурсах, на кшталт TripAdvisor, Booking.com, або ви представляєте абсолютно новий, але дуже перспективний об’єкт, то ми радо запрошуємо вас до розміщення на сайті”, – повідомляють в Управлінні.

Система Orphus