Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві розпочалась реставрація Кадетського корпусу

У Полтавському кадетському корпусі, який нині належить Територіальному управлінню Державної судової адміністрації, розпочали реставраційні роботи.

19 жовтня з ТОВ “Технобуд-Україна” був укладений договір на виконання будівельних робіт загальною вартістю 36 мільйонів 462 тисячі гривень. Згідно плану реконструкція триватиме до кінця 2021 року. Фінансування на 2020 рік – понад мільйон гривень.

Наразі демонтують конструкції покрівлі триповерхової частини будівлі, розбирають залізобетонні конструкції зруйнованого балкона, демонтують карнизні плити.

“Ми нарешті завершили оформлення дозвільних документів, провели тендери, зробили все щоб почати будівельні роботи. У цьому році плануємо освоїти 1 мільйон 27 тисяч гривень, у 2021-ому – близько 25 мільйонів гривень. Наступного року будемо будувати покрівлю та робити водовідведення. Тоді ця будівля буде збережена для подальшого проєктування та будівництва. Я думаю, ми не підведемо, і Будинок правосуддя буде прикрасою Полтави”, – зазначив в.о. начальника Територіального управління Державної судової адміністрації в Полтавській області Віталій Федько.

“Обсяг робіт дуже великий. Це реконструкція даху та купола. Проєкт ми презентували у Полтавській облдержадміністрації. Спочатку розраховували на одну суму, але зараз маємо меншу. Реконструкція триває”, – зазначив представник ГО “SavePoltava” Юліан Матвійчук.

Завершити роботи планують у грудні 2021 року. Як запевнив представник ГО “SavePoltava” Віктор Трофименко, хід робіт активісти висвітлюватимуть у ЗМІ, тому полтавці будуть знати, що вже зроблено на об’єкті.

Система Orphus