Ви тут:
Спорт Суспільство 

У Полтаві пройшов турнір з кіберспорту серед вищих навчальних закладів

Організатором турніру виступила Благодійна організація «Захистимо майбутнє», згуртувавши студентів Вишів Полтави в режимі он-лайн, що дозволило навіть в часи карантину підтримувати атмосферу змагальності, дух боротьби та спілкування з однолітками інших навчальних закладів.

Днями в Полтаві пройшов турнір з Кіберспорту в дисципліні CS:GO серед студентів Вищих навчальних закладів міста Полтави – «PoltavaCyberCup ‘20».

Турнір подібного роду проводився на теренах Полтавщини вперше. Організатором турніру виступила Благодійна організація «Захистимо майбутнє», згуртувавши студентів Вишів Полтави в режимі он-лайн, що дозволило навіть в часи карантину підтримувати атмосферу змагальності, дух боротьби та спілкування з однолітками інших навчальних закладів.

Перемогу в турнірі здобула команда «DevilMariRose», яка представляла на змаганнях Національний університет «Полтавська політехніка».
У фінальному протистоянні, в напруженій боротьбі, переможці здолали команду «Blinded by flash» з Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Система Orphus