Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевірили дотримання карантинних вимог у транспорті

Працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА спільно з представниками відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому, Управління патрульної поліції у Полтавській області, Полтавської РДА, Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Слобожанського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Полтавській області перевірили стан дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт і карантинних вимог під час перевезення пасажирів у Полтаві.

Цього разу робоча група працювала на зупинках громадського транспорту «Критий ринок» та «вул. Шевченка». Перевірили 23 транспортні засоби. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Особливу увагу приділяли дотриманню перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг із перевезення пасажирів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19.

Зокрема перевіряли:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарну обробку салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Також провели перевірку дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Подібні рейди у місті й області проводитимуться і в 2021 році.

Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема аптечок і вогнегасників.

 

Система Orphus