Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві надзвичайникам передали спеціальні автомобілі та обладнання

На площі біля обласної ради рятувальникам Полтавщини передали пожежні спеціальні, аварійно-рятувальні автомобілі та обладнання.

Техніку передала Державна служба України з надзвичайних ситуацій за сприяння Полтавської облради та облдержадміністрації. Пожежні спеціальні та аварійно-рятувальні автівки отримали рятувальники  Кременчуцького, Полтавського, Лубенського і Миргородського підрозділів. Зокрема, три пожежні автомобілі, ємність цистерни яких розрахована на вісім тонн води, отримали рятувальники Миргорода, Полтави та Семенівки. Аварійно-рятувальні автомобілі на базі “Ford Ranger” використовуватимуть під час ліквідації наслідків ДТП.

“Держава зараз забезпечує відділення пожежної охорони на місцях за кошти Держбюджету. Раніше було по-іншому. Ми, у свою чергу, допомагаємо обласному управлінню ДСНС у розбудові таких пунктів. Аби і в малих громадах була нова техніка”, – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Ми маємо покращувати матеріальну базу ДСНС, бо це про наше життя, про життя громадян”, – додав голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Загалом, у 2020 році надзвичайники області отримали 17 одиниць техніки на суму понад 78 млн гривень. Про це повідомив начальник ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Салогуб.

“Крім того, ми отримали пожежно-технічне обладнання, бойовий одяг. Цього року вогнеборці в області загасили найбільшу кількість пожеж: 134 лісові та 46 – на торфовищах. Також рятувальники брали участь у гасінні масштабних пожеж на території Житомирської, Київської, Луганської областей”, – розповів начальник ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Салогуб.

Також полтавським рятувальникам вручили нагороди, зокрема почесні грамоти й нагрудні знаки “За відвагу в надзвичайній ситуації”.

    

 

Система Orphus