Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

У Полтаві харківські футболістки виграли перший матч жіночої Ліги чемпіонів

У Полтаві на стадіоні “Ворскла” харківська жіноча футбольна команда “Житлобуд-2” переграла казахстанську команду “БІІК-Казигурт” 2:1 у першому матчі 1/16 жіночої Ліги чемпіонів.

Що сталося

Українки відкрили рахунок у матчі. Андрущак виконала штрафний удар, але на м’ячі перша була голкіперка суперниць. Вона кулаками вибила м’яч, але Філенко зльоту пробила і точним ударом від поперечини забила у ворота казахстанської команди.

По перерві гості зрівняли: після вкидання з ауту у штрафний майданчик українок і невдалого виносу Коннелл точно пробила під поперечину. Однак на 59-й хвилині Андрухів прямим ударом зі штрафного закрутила м’яч у “дев’ятку”.

У підсумку харків’янки виграли 2:1.

«Житлобуд-2» (Україна) — «БІІК-Казигурт» (Казахстан) — 2:1 (1:0)

Голи: Філенко (30), Андрухів (59) — Коннелл (50).

«Житлобуд-2»: Самсон, Філенко, Подольська, Корсун, Сірмай (Василюк, 90+4), Котяш (Малахова, 83), Андрущак, Панцулая, Андрухів, Калініна (к), Кравчук (Титова, 87).

«БІІК-Казигурт»: Железняк (к), Денесик, Моллін, Роуз, Маккарті, Кульмагамбетова, Ілич, Кунданджи, Коннелл, Бабшук, Габелія.

Арбітр: Юстина Лавреновайте (Литва).

Попереджені: Кунданджи (38), Маккарті (58).

Що передувало

Харківська команда “Житлобуд-2” стала чемпіоном України в жіночому чемпіонаті з футболу. У поточній першості команда теж лідирує. Клуб цього року почав співпрацювати з ФК “Ворскла” та провів на центральному стадіоні міста одну гру чемпіонату. Казахстанська команда теж стала чемпіоном своєї країни, підтвердивши статус найтитулованішого клубу Казахстану.

Що далі

На харків’янок очікує другий матч 1/16 Ліги чемпіонів. Гру заплановано на 16 грудня у місті Шимкент (Казахстан).