Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У “Полтавагазі” вирішили не відключати газ жителям двох сіл під Полтавою

В АТ «Полтавагаз» скасували планові роботи, через які планувалося з 8 грудня припинити газопостачання до сіл Ковалівка та Залізничне. Наміри змінили через погіршення погодних умов.

Про це ОКІА “Новини Полтавщини” повідомили в пресслужбі АТ “Полтавагаз”.

Раніше на адресу редакції надійшов лист від обраного депутата міськради Юрія Бублика щодо наміру АТ “Полтавагаз” на десять днів припинити газопостачання двох сіл. Зокрема, він розповів, що Ковалівська сільська рада своїм листом “повідомила “Полтавагаз” про абсурдність їхнього рішення”. Також відповідне повідомлення було надіслано до Полтавської райдержадміністрації.

“Звертаємо вашу увагу на те, що на календарі 2 грудня, а отже пора року – зима! Опалювальний сезон давно розпочався і зараз активно продовжується. Більшість будинків, крім газових приладів, не мають інших конструкцій для обігріву приміщень, приготування їжі та підігріву води. Просимо вас переглянути розпорядження та перенести ремонтні роботи на період після закінчення опалювального сезону. У разі ігнорування залишаємо за собою право на акції протесту”, – йдеться у зверненні Ковалівської сільської ради.

Коментуючи цю ситуацію, у АТ “Полтавагаз” повідомили: планові роботи вже перенесли на невизначений термін.

фото ілюстраційне

Система Orphus