Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У “Полтавагаз” пояснили, чому жителі багатоповерхівки в центрі Полтави залишилися без газу

19 листопада за адресою вул. Соборності, 26/14, що у центрі Полтави, фахівці АТ “Полтавагаз” проводили зварювальні роботи на газорозподільній мережі.

Через це тимчасово припинили розподіл газу до квартир, адже всі вони під’єднані до одного газопроводу. Усі жителі були завчасно попереджені, повідомляють у пресслужбі підприємства.

Після завершення робіт працівники АТ “Полтавагаз” провели обхід квартир для перевірки технічного стану газових мереж і приладів та технічної документації на них. У деяких мешканців будинку виявили порушення. До багатьох осель власники взагалі не допустили працівників газорозподільної організації.

Оперативно відновити розподіл газу вдалося до квартир лише одного під’їзду, де працівники газової компанії отримали безперешкодний доступ до всіх помешкань і не виявили жодних порушень Правил безпеки систем газопостачання. Ще до семи під’їздів через відмову жителів у доступі до квартир відновити розподіл природного газу не вдалося.

Тому у “Полтавагаз” звертається до споживачів з проханням дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання та допустити до своїх осель фахівців підприємства для перевірки належного стану газових мереж та приладів.

Система Orphus