Ви тут:
здоров’я Суспільство Україна 

У НСЗУ розповіли, де та яку маску потрібно носити

У Нацслужбі здоров’я нагадали рекомендації ВООЗ щодо використання масок. Так, в преміщеннях рекомендують носити тканинні маски.

Тканинні (немедичні) маски рекомендовано носити:

– всередині приміщень, в яких неможливо оцінити якість вентиляції або в тих, де недостатнє провітрювання. При цьому можливість дотримуватися дистанції щонайменше 1,5 метра не враховується;

– у достатньо провітрюваних приміщеннях, де неможливо триматися дистанції щонайменше 1,5 метра від інших;

– в магазинах, школах, церквах, ресторанах, спортзалах, зупинках автотранспорту, на ярмарках та інших громадських місцях, в тому числі – просто неба, в яких дистанція щонайменше в 1,5 метра неможлива.

Медичні маски рекомендовано носити:

-скрізь, де неможливо дотримуватися дистанції щонайменше в 1,5 метра, людям, які мають вищі ризики розвитку важкого перебігу COVID-19;

Читайте також: Суб’єкт господарської діяльності сплачує штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів, – Рада прийняла Закон про пропуск людей без маски

– скрізь людям з підозрою чи підтвердженим COVID-19, незалежно від того є симптоми захворювання чи ні, а також тим, хто очікує на результат тестування.

Чи варто носити маски / респіратори з клапанами

ВООЗ не рекомендує використання масок з клапанами, адже клапан видиху може пропускати повітря, таким чином відбувається поширення вірусу.

Чи варто носити маски під час занять спортом

ВООЗ не рекомендує носити маски під час інтенсивних занять спортом, адже маска може заважати комфортному диханню. При цьому варто дотримуватися дистанції щонайменше 1,5 метра та добре провітрювати приміщення.

Система Orphus Поделиться на fb