Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новій Галещині після ремонту приміщення відкрили Будинок культури

У Новій Галещині відбулося відкриття оновленого Будинку культури, ремонт якого провели за співфінансуванням Біланівського ГЗК.

«Продовж багатьох років у будинку культури не проводилось ніяких ремонтних робіт. Замінені були лише вікна, які все одно довелося замінити на сучасні. Для нас це вже добра традиція, отримувати підтримку від нашого постійного партнера ТОВ «Біланівського ГЗК». Вартість виконаних робіт становить близько двох мільйонів гривень, з яких частка співфінансування ТОВ «Біланівського ГЗК» становить 1 400 000 гривень. Хотілося б в черговий раз подякувати за допомогу та підтримку», – говорить Голова Новогалещинської ОТГ Самсонова Світлана.

Наразі завершився внутрішній ремонт приміщення, який становить собою: ремонт фойє, облаштування санвузла, ремонт кабінету адміністративного персоналу, кімнати для занять співом, кімнати для проведення різноманітних гуртків та безпосередньо приміщення залу і сцена, повідомили у пресслужбі Біланівського ГЗК.

Зовнішній вигляд Будинку культури тепер вражає: теплий та затишний, з заміненою покрівлею, з високою стелею; яскраво освітлений та просторий, теплі відтінки на стінах та чорна сцена, що приковує до себе всю увагу.

Для територіальної громади значення Будинку культури важко недооцінити – до нього приходять всі: від найменших до найстаршого покоління. Чудово, що ремонтні роботи завершились до новорічних свят, що дозволить в умовах карантину та дистанцій провести невеликі привітання для громади.

Система Orphus