Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській міськраді провели нараду щодо забезпечення енергоносіями комунальних підприємств

Міський голова Миргорода Сергій Соломаха провів розширену нараду з питання забезпечення енергоносіями об’єктів, які приєднані до Миргородської міської територіальної громади.

Оскільки надавачі послуг заявили про зміну з нового року умов надання послуг, то органи місцевого самоврядування шукають варіанти та план дій для забезпечення належної роботи реорганізованих об’єктів, а також розраховують на врегулювання державою цього питання на перехідний період.

Про це повідомили у пресслужбі Миргородської міськради.

Особливо місцеву владу турбує питання щодо функціонування з першого січня закладів освіти і медицини в плані забезпечення енергоносіями. Нині, коли триває переоформлення документів юридичних осіб, які рішеннями районної та міської ради передані та приєднані відповідно до міської громади, і це займе певний час, необхідно вирішити на перехідний період забезпечення цих установ електрикою та газом. Детально на засіданні, за участю представників постачальних організацій: Миргородська філія ПАТ “Полтаваобленерго” та Миргородський район газопостачання ПАТ “Полтавагаз”, а також керівників управлінь та відділів, говорили про особливості співпраці на початку року та партнерські домовленості, які у разі необхідності, будуть підкріплені гарантійними документами міської ради, до переоформлення документації установ, реорганізованих у процесі децентралізації.

Як відомо, 3 грудня, Верховна Рада прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг”. За яким з першого січня 2021 року, зокрема, запроваджуються публічні договори про надання комунальних послуг та відбудеться одномоментний перехід на нові договори про надання комунальних послуг.

Система Orphus