Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді ухвалили бюджет на 2021 рік

Депутати ухвалили бюджет Миргородської міської територіальної громади на 2021-й рік.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

На порядку денному засідання сесії, що відбулася 24 грудня, депутати розглянули рішення з понад 70 основних та додатково внесених питань. На сесії проголосували за бюджет Миргородської міської територіальної громади на 2021-й рік.

Яким буде основний фінансовий документ громади доповів начальник фінансового управління Сергій Скляр. Він зазначив, що основними цілями складання бюджету є формування достатніх ресурсів для фінансування пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку громади та підвищення ефективності використання бюджетних коштів. Відповідно до бюджетного кодексу, бюджет громади є збалансованим, тобто доходи дорівнюють витратам і прогнозується в сумі  майже 423 млн грн. Начальник фінансового управління детально пояснив структуру власних доходів громади, охарактеризував заплановані на 2021 рік державні субвенції, де йшла мова про освітню субвенцію, здійснення переданих видатків у сфері освіти, підтримку осіб із особливими освітніми потребами та інші субвенції. Видатки бюджету міської територіальної громади на 2021 рік розподілені так: обсяг видатків бюджету міста на наступний рік визначено у сумі 2 301 535,8 тис. грн, а саме: видатки загального фонду становлять 374 576,0; видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 48 412,1тис. грн.

Фінансування по галузях:

Освіта – 219 815,9 тис. грн.

Охорона здоров’я – 14 325,0 тис. грн.

Органи місцевого самоврядування – 49 460,2 тис. грн.

Соціальний захист населення – 25 050,6 тис. грн.

Фізична культура та спорт – 8 560,0 тис. грн.

Культура і мистецтво – 25 015,0 тис. грн

Житлово-комунальне господарство – 28 215,8 тис. грн.

Розвиток інфраструктури, реалізація інвестиційних проєктів, ремонт, реконструкція та утримання доріг – 43 378,1 тис. грн.

Місцеві програми та заходи (резервний фонд, цільовий та екологічний фонди, засоби масової інформації, забезпечення  гарантійних зобов’язань та інше) – 9 167,5 тис. грн.

Коментуючи бюджет громади, міський голова Сергій Соломаха зазначив, що бюджет є перехідним та кризовим. Бюджетні цифри прораховані на, так званий, перехідний період, адже багато питань, пов’язаних з приєднанням сільських територій, ще необхідно вивчити. Це і майнові питання, і земельні ресурси, і організація та надання жителям сіл всіх видів послуг та інше. Тому у процесі роботи бюджет будуть переглядати.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus