Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах презентували видання про людей, які протидіють пандемії COVID -19

7 грудня у Лубнах презентували нове видання громадської організації «Твій Світ» – «Голоси, образи і історії звичайних людей у боротьбі з COVID -19», яке розповідає про доглядачів і працівників соціальної сфери, місцевих журналістів та волонтерів, що працюють у боротьбі з пандемією.

Презентували збірку історій успіху у Лубенській центральній районній бібліотеці ім. Володимира Малика, запросивши до участі досвідчених волонтерів і початківців. У цьому виданні – історії звичайних людей, які переживають кризу внаслідок COVID-19. Зокрема, у збірці представлені молодіжні ініціативи у протидії COVID-19, розповіді про успішне залучення людей старшого покоління до волонтерського руху, участь працівників публічних бібліотек у боротьбі з інфодемією.

Під час презентації організатори розповіли про успішні комунікації між волонтерськими ініціативами та місцевою владою, а також участь соціально відповідального бізнесу у допомозі громаді в протидії COVID -19.

«Ми сподіваємось, що ці історії спонукатимуть читачів до роздумів про уразливі групи людей та про те, як їх підтримати під час пандемії», – розповіла директорка Лубенської районної книгозбірні Валентина Сьомак.

Видання планують поширити серед бібліотек, навчальних закладів та соціальних установ.

Поширюватимуть видання у рамках проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID – 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Система Orphus