Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У лютому МОЗ планує розпочати вакцинацію проти COVID-19

У Міністерстві охорони здоров’я у лютому планують розпочати вакцинацію проти коронавірусної інфекції. Щеплення проводитимуть препаратами, які країна закупить безпосередньо у виробників. 

Про це повідомив під час брифінгу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Ми намагаємося, щоб ці вакцини прийшли в Україну якомога раніше. Поставили собі за мету, щоб перше вакцинування ми розпочали, починаючи з лютого наступного року”, – зазначив Степанов.

За його словами, у відомстві уже опрацьовують пропозиції від компаній-виробників, які пройшли необхідні клінічні випробування.

“Зараз ми наполегливо працюємо з виробниками, в яких ми будемо закуповувати вакцини.  Це всі виробники, які зараз проходять стадію сертифікації своїх вакцин і пройшли всі клінічні випробування. В нас вже є всі пропозиції, зараз просто їх відшліфовуємо”, – зазначив Міністр. 

При цьому вакцину в рамках ініціативи COVAX Україна отримає на початку наступного року. 

“За попередніми оцінками першу партію вакцини ми повинні отримати в першому півріччі наступного року. Розраховуємо на кінець першого кварталу- початок другого. З нашої сторони підписані всі необхідні документи, ми отримали схвалення нашої технічної заявки”, – розповів Степанов. 

Система Orphus