Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці з міського бюджету запланували фінансування на проведення ПЛР тестувань

Майже 4 млн гривень планується спрямувати з міського бюджету 2021 року на організацію та проведення ПЛР тестувань кременчужанам, які потребують цього за медичними показниками.

Про це повідомила заступник керівника управління охорони здоров’я Кременчука Людмила Пономаренко під час обговорення на засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, захисту прав ветеранів війни та учасників бойових дій, охорони здоров’я, материнства та дитинства проєкту Програми запобігання поширенню коронавірусної хвороби на 2021 рік.

Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Нагадаємо, 15 травня 2020 року на базі імунологічної лабораторії КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» створено відділ молекулярно-генетичних досліджень. Поява даної лабораторії в місті розширило доступ містян до діагностичного обстеження на наявність коронавірусу в організмі. Завдяки відкритій лабораторії кременчужанам, які проходять ПЛР обстеження, не доводиться довго чекати результатів. Діагностичні висновки вони отримують день у день. Кошти на створення діагностично-лабораторного центру спрямовувалися як із міського бюджету, так і за рахунок спонсорів.

На початку карантину ПЛР дослідження проводилися лише на базі регіональних і столичних лабораторних центрів, тому на отримання результатів тестувань і встановлення реального діагнозу хворому пацієнту з підозрою на COVID-19 доводилося чекати чимало часу.

Система Orphus