Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці встановлюють напівпідземні контейнери для сміття європейського зразка

Цього року у Кременчуці вперше почали встановлювати напівпідземні контейнери для збору побутового сміття на контейнерних майданчиках біля багатоповерхових житлових будинків. Наразі тривають роботи зі встановлення напівпідземних контейнерів ELKOPLAST.

Це новий вид контейнерів для нашого міста. Частина, що знаходиться зовні – це лише оболонка, всередині конструкції розташований пластиковий контейнер об’ємом 3 кубічні метри, який буде замінюватися, розповіли в пресслужбі Кременчуцької міськради.

Основною перевагою напівпідземних контейнерів є те, що 2/3 їх об’єму знаходиться під землею, тому вони не займатимуть багато міста. Велика частина відходів зберігатиметься під землею, де температура залишається постійною, сповільнюючи розкладання відходів і зменшуючи запах, завдяки цьому вдасться уникнути неприємного запаху на контейнерному майданчику особливо влітку. Бродячі тварини не матимуть доступу до сміття, а значить не розноситимуть його по території, що знаходиться поряд. Крім цього, напівпідземні контейнери мають естетичний зовнішній вигляд.

Роботи з монтажу нового контейнерного майданчику комунальники планують завершити до кінця тижня.

Система Orphus