Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС сьогодні у Кременчуці відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля». У заході взяли участь керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, депутати Кременчуцької міської ради, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій та небайдужі кременчужани.

Про це повідомили на сайті Кременчуцької міськради.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький подякував ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які ціною власного здоров’я і життя врятували Україну і світ від атомного лиха, зробили вагомий внесок у подолання наслідків аварії. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яких не має вже сьогодні серед нас, та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля». Він поспілкувався з чорнобильцями, обговорив з ними нагальні питання, які їх хвилюють. Ліквідатори, в свою чергу, подякували міській владі за підтримку та за створені їм умови для лікування та реабілітації у чорнобильському відділенні лікарні відновного лікування. Віталій Малецький пообіцяв, що дія програм, що стосуються ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, буде продовжено і у 2021 році, і фінансування їх не зменшиться.

Довідково. Указом Президента № 945 від 10 листопада 2006 року з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці – 14 грудня в Україні встановлено Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня у 1986 році було введено в експлуатацію перший комплекс захисних споруд на Чорнобильській АЕС.

Система Orphus