Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці помічники Святого Миколая збирають подарунки для дітей

У Кременчуці триває благодійна акція «Святий Миколай – дітям», у рамках якої проводиться збір подарунків дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах і мають пільгові статуси.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями формат проведення благодійного збору подарунків змінено. Попри це, помічники Святого Миколая працюють та продовжують збір подарунків для дітей, яких виховують у соціальних установах, з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

Головний офіс благодійної акції «Святий Миколай – дітям» розташований за адресою: м. Кременчук, вул. Шевченка, 19/3. Зателефонувати волонтерам, щоб дізнатися про подробиці цьогорічної акції «Святий Миколай – дітям», можна за номером телефону – т. 068 018 18 95.

Напередодні свої мрії маленькі кременчуківці залишили у листах до Святого Миколая, які були написані під час Марафону написання листів.

Здійснити дитячі мрії можна дуже легко – треба зайти на сторінку у ФБ Молодіжного Парламенту Кременчука та визначитися з подарунком.

Збір подарунків триватиме до 14 грудня. Потім їх передадуть дітям, які чекають на чудо.

Нагадаємо, у Кременчуці акція «Святий Миколай – дітям» проводиться багато років поспіль. Її організаторами є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сімей та дітей, управління молоді та спорту, департамент освіти виконкому Кременчуцької міської ради.

Система Orphus