Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують відремонтувати об’їзну дорогу за 60 млн грн

У 2021 році у Кременчуці планують розпочати капітальний ремонт об’їзної дороги, що веде до нафтопереробного заводу.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перебуваючи у Кременчуці з робочим візитом, повідомив про те, що наступного року планується розпочато реконструкцію та капітальний ремонт об’їзної дороги, що веде до нафтопереробного заводу. Він зазначив, що попередньо роботи на цьому об’єкті дорожнього господарства регіону мають розпочатися у 2021 році.

Про це повідомили у пресслужбі Кременчуцької міськради.

На його реалізацію планується витратити понад 60 млн грн. Оскільки цим шляхопроводом переважно рухається великотоннажний вантажний транспорт, то планується, що його нове покриття буде бетонним.

Нагадаємо, у попередні роки Кременчук відремонтував 2 під’їздні шляхи до підприємств Північного промислового вузла. В цілому, складність ремонту транспортних сполучень до нафтопереробного заводу полягає в тому, що вони мають двох балансоутримувачів: місто та район. Після того, як Кременчук провів ремонт на відрізку автошляху, розташованого в межах міста, частина дороги, що має обслуговуватися Кременчуцьким районом, залишилася в неналежному технічному стані. Тож питання про необхідність проведення ремонтних робіт на районній ділянці автошляху була піднята на обласному рівні.

фото ілюстраційне

Система Orphus