Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці нагородили переможців конкурсу соціальних відеороликів “Разом за добро”

Конкурс відеороликів «Разом за добро» проводиться в Кременчуці п’ятий рік поспіль та є одним із проєктів.

Організаторами конкурсу є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах молоді та спорту, департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Цього року заявки на учать у молодіжному творчому конкурсі надійшли від 23 загальноосвітніх закладів міста. Авторами сюжетів роликів стали представники учнівських колективів навчальних установ, розповіли у пресслужбі Кременчуцької міськради.

Вітаючи конкурсантів, Руслан Проценко наголосив, що в порівнянні з іншими молодіжними проєктами цей конкурс достатньо молодого віку. Але, беручи до уваги кількість переглядів в Інтернеті конкурсних робіт – соціальних відеороликів, яких на сьогодні понад 150 тис., можна зробити висновок, що конкурс із кожним роком набуває все більшої популярності.

Руслан Проценко підкреслив, що визначення переможців конкурсу проходило у конкурентній боротьбі, але головне, що всі вони несуть добро в суспільство.

Усі учасники конкурсу соціальних відеороликів «Разом за добро» були нагороджені грамотами, а переможці отримали і цінні подарунки.

І місце у конкурсі соціальних відеороликів «Разом за добро» посів Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст». В якості цінного подарунку закладу було вручено телевізор 43 дюймів.

ІІ місце у конкурсі соціальних відеороликів «Разом за добро» посіла Кременчуцька гімназія № 1. Із нагоди перемоги колективу навчальної установи була вручена відеокамера зі штативом.

ІІІ місце у конкурсі соціальних відеороликів «Разом за добро» посіла Кременчуцька гімназія № 9. Колективу цього закладу було вручено екшенкамеру.

Система Orphus