Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці надзвичайники отримали гуманітарну допомогу від нідерландських колег

4 грудня в Кременчуці, на території 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини, відбулася передача гуманітарної допомоги рятувальникам від партнерів із Королівства Нідерландів.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Полтавській області, заступник начальника обласного управління ДСНС Ярослав Любецький вручив сертифікати на отримання спеціального бойового одягу та взуття.

«Це вагомий внесок у зміцнення оперативної здатності пожежно-рятувальних підрозділів Кременчука. Саме таке спорядження є основним для наших рятувальників, воно постійно використовується при кожному виїзді наших підрозділів до місць ліквідації будь-яких надзвичайних ситуацій. Ми щиро вдячні нашим нідерландським колегам за надану допомогу і сподіваємося, що з новим спорядженням робота наших рятувальників стане більш комфортнішою, а головне – безпечнішою», – зазначив Ярослав Любецький.

В рамках співробітництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій з нідерландським благодійним фондом «Firefighter United» рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Полтавській області отримали гуманітарну допомогу: спеціальні комбінезони, бойовий захисний одяг, взуття та каски для пожежних.

До речі, це вже вдруге рятувальники Полтавської області отримують гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Firefighter United».

Фото: ДСНС 

Система Orphus