Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці через ожеледицю дороги посипають 9 автомобілів комунальної техніки

За інформацією КП «Кременчуцьке автотранспортне підприємство 1628», у зв’язку з випадінням мокрого снігу та з метою попередження утворення ожеледиці з 2 на 3 грудня на автошляхах у Кременчуці працювали 9 автомобілів для посипання доріг і 1 навантажувач.

Як розповіли у пресслужбі Кременчуцької міськради, упродовж ночі комунальники виконали 38 ходок, під час яких протиожеледною сумішшю обробили всі магістральні напрямки, маршрути, якими рухається громадський транспорт, спуски та підйоми, мостові переходи тощо. Упродовж дня 3 грудня спецтехніка комунального підприємства, у разі необхідності, виїжджатиме на міські дороги.

“На ранок завдяки проведеній роботі стан дорожнього покриття був приведений у належний стан, що позитивно позначилося на життєдіяльності міста та роботі громадського транспорту тощо. Окрім того, сьогодні зранку 8 бригад КП «Благоустрій Кременчука» працюють на зупинках громадського транспорту. Ними проводиться посипання протиожеледною сумішшю місць очікування пасажирами тролейбусів, автобусів і маршруток”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus