Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У контакт-центрі МОЗ можна онлайн прокунсультуватись з лікарем щодо COVID-19

Міністерство охорони здоров’я запровадило новий сервіс надання віддалених консультацій через Національний контакт-центр із питань протидії поширенню COVID-19. Передбачається, що з часом перелік лікарів, які консультуватимуть громадян через контакт-центр, буде розширюватися.

Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Орієнтуючись на запити, які надходять до контакт-центру МОЗ, ми постійно розширюємо його можливості та перелік послуг, які можна отримати з допомогою наших операторів. Багато питань, які вже опрацював контакт-центр, було пов’язано з потребою громадян саме у медичних консультаціях. Через це з метою надання віддаленої консультативної допомоги МОЗ вирішило залучити до роботи у контакт-центрі медичних працівників», — заявив Степанов.

Максим Степанов зазначив, що наразі контакт-центром МОЗ вже надано більше 350 медичних консультацій.

«Ситуації бувають різні — хтось немає сімейного лікаря, а хтось не може йому додзвонитися. Зараз у постійному режимі ми аналізуємо оброблені контакт-центром запити задля розширення переліку фахівців, які надаватимуть віддалені консультації. Наше головне завдання — надати ефективну, швидку та якісну допомогу всім, хто звернувся в контакт-центр МОЗ із питаннями щодо COVID-19», — підкреслив очільник МОЗ.

 

Система Orphus