Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У громадському транспорті Полтави перевірили дотримання правил карантину

Робоча група перевірила 18 транспортних засобів. Цього разу працювала на зупинках громадського транспорту “Критий Ринок” та “Краєзнавчий музей”.

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з фахівцями Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, представниками відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому, Полтавської РДА провели перевірку транспортних засобів щодо дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням СOVID-19, а саме:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби.

Читайте також: У Хорольському районі перевірили, як дотримуються карантинних вимог у магазинах та на ринку

Крім того, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів;комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

Фото: Держпродспоживслужби

 

Система Orphus