Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У 2021 році НСЗУ адмініструватиме реімбурсацію інсулінів

За участі провідних ендокринологів, керівників медичних закладів, представників громадських та пацієнтських організацій на засіданні Робочої групи в НСЗУ обговорили низку пропозицій та зауважень.

Зокрема, були розглянуті питання щодо зміни категоризації хворих на діабет для відшкодування вартості препаратів інсуліну, також була переглянута система відшкодування препаратів інсуліну, зокрема щодо співоплати вартості інсулінів. Також був обговорений оновлений маршруту пацієнта з цукровим діабетом тощо.

Голова Робочої групи за напрямом лікування інсулінозалежного та нецукрового діабету, кандидат медичних наук Світлана Дудник:

“Державна програма реімбурсації “Доступні ліки” стала зручною для лікарів, аптек та пацієнтів. Наступного року НСЗУ адмініструватиме реімбурсацію інсулінів. Робоча група медичних фахівців напрацьовує рішення щодо реалізації програми реімбурсації інсулінів. Наша мета – доступність пацієнтів до інсулінів. Нам дуже важливо, щоб перехід програми реімбурсації інсуліну відбувся без жодних ускладнень. Щоб пацієнти відчули позитивні зміни. Питання реімбурсації інсулінів – це спільна відповідальність МОЗ, НСЗУ, аптечного та фармацевтичного бізнесу. Важливим партнером у цьому є місцева влада”.

Експертні медичні групи працюють за  підтримки Проекту USAID Україна “Підтримка реформи охорони здоров’я».

Система Orphus