Ви тут:
Суспільство Україна 

Туроператори повинні зазначати ціни тільки в гривні, без так званого “власного курсу валют”, – АМКУ

У туристичних операторів є 10 днів на те, щоб змінити та привести до вимог конкурентного законодавства рекламу цін своїх турів на сайтах і інформувати споживачів способом, що не вводитиме в оману.
Про це у Facebook повідомив  керівник Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький.
“В туристичних операторів є 10 днів на те, щоб змінити та привести до вимог конкурентного законодавства рекламу цін своїх турів на сайтах і інформувати споживачів способом, що не вводитиме в оману. За рішенням тимчасової адмінколегіі Антимонопольного Комітету вони матимуть право зазначати на офіційних сайтах ціни тільки в гривні без так званого “власного курсу валют””.

В туристичних операторів є 10 днів на те, щоб змінити та привести до вимог конкурентного законодавства рекламу цін…

Опубліковано Khmelnitskyy Aleksey Середа, 2 грудня 2020 р.

“Розслідування показало, що реклама турів «в доларах» насправді вводить клієнтів в оману через непрозорі правила визначення туроператорами « власного курсу валют». Тому сьогодні ми надали обов’язкові до розгляду рекомендації: реклама турів повинна містити точні і чесні ціни в гривнях, без використання «власного курсу валют» Інакше оператори змушені будуть заплатити штраф”, – зауважив Олексій Хмельницький.

Система Orphus