Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

ЦВК перерахувала голоси та виявила порушення на виборчій дільниці Пришибської тергромади

Центральна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 530394 (Кобелячок) з виборів Пришибського сільського голови Кременчуцького району Полтавської області та виявила порушення.

Про це йдеться на сайті ЦВК.

Після перерахунку голосів виявилось, що найбільшу кількість голосів виборців у цьому окрузі набрала кандидат на посаду сільського голови Валентина Городянко. На шість голосів менше – у Алли Бабець.

Раніше місцева ТВК визнала результат на цій дільниці недійсним і не врахувала його. Через що виграла інша кандидатка на сільського голову Алла Бабець.

Комісія виявила, що під час приймання-передачі уповноваженими представниками ЦВК виборчої документації з виборів Пришибського сільського голови від архівного відділу Кременчуцької райдержадміністрації та членів Пришибської сільської ТВК було встановлено відсутність, зокрема, перших примірників протоколів про повторний підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях № 530302, 530303, 530304, 530408, 530409, складених вказаною комісією.

«Кількість голосів за кандидатів на посаду сільського голови: Бабець Алла – 65, Городянко Валентина – 96. Таким чином, за результатами повторного перерахунку встановлено невідповідність загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні та кількості невикористаних виборчих бюлетенів, одержаних ДВК. ЦВК установила відсутність двох виборчих бюлетенів, про що буде складено акт», – заявив Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко в ефірі Еспресо.

Система Orphus