Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Три заклади профосвіти Полтавщини отримали IT-обладнання для покращення дистанційного навчання, – МОН

5 закладів професійно-технічної освіти Запорізької та Полтавської областей отримали понад 100 ноутбуків, набори з принтерів, проекторів, серверів та інших девайсів у рамках програми ЄС EU4Skills.

Ці ресурси зможуть використовувати педагоги для підвищення кваліфікації, а також в організації дистанційного навчання, повідомляють у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

Техніка спрямована у заклади, які є пілотними у рамках програми EU4Skills у відібраних регіонах. На Полтавщині це Професійно-технічне училище №44 у Миргороді, Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського та Вище професійне училище №7 м. Кременчук.

У Запорізькій області це Запорізький політехнічний центр професійної освіти та Мелітопольське професійне училище.

“Наші зусилля спрямовані на те, щоб зробити дистанційне або змішане навчання якісним та ефективним. Ми вдячні європейським партнерам за допомогу у виконанні цього завдання. Багато учнів, які навчаються за змішаною формою, вимушені ділити комп’ютери з іншими членами родини, що працюють або навчаються дистанційно. Переконаний, що надані в межах EU4Skills ресурси дозволять підтримати учасників освітнього процесу в опануванні навчального матеріалу”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

На закупівлю ІТ-обладнання витратили понад 100 тисяч євро. Користуватися технікою зможуть більше 3 тисяч учнів та 300 викладачів профтехів.

“Цифрові навички та обладнання наразі дуже потрібні у всіх навчальних закладах, особливо в ситуації, що склалася. Ми впевнені, що учні та викладачі закладів профтехосвіти отримають користь від використання нового обладнання для вдосконалення своїх навичок та адаптації до дистанційного навчання”, – зазначив керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне.

Довідково.

EU4Skills – це програма підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Програму підтримують ЄС та його країни-члени: Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Загальне фінансування програми становить 58 млн євро. Мета програми – модернізувати обрані заклади профтехосвіти, провести навчання керівників закладів та викладачів у 7 пілотних областях: Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Рівненській, Львівській, Миколаївській та Чернівецькій. 

Тривалість програми: 2019-2023 роки. 

Система Orphus