Ви тут:
Суспільство 

Три способи стильно носити пов’язку для волосся

Пов’язки для волосся завжди актуальні. Але 2020 рік змусив переглянути наші погляди на дуже багато речей. Це стосується і моди. Все більше стилістів наполягають на тому, що важливо, не те, що ми носимо, а як саме ми це робимо. Тому мультирегіональний інтернет-магазин MAKEUP пропонує три стильні рішення, які допоможуть створити унікальний образ.

Короткий екскурс в історію

Пов’язка на голову — це аксесуар, який носять у волоссі або навколо чола, як правило, щоб утримувати волосся від обличчя або очей. Їх зазвичай шиють з еластичного матеріалу та надають їм різноманітних форм і розмірів. Використовують пов’язки як і модний аксесуар, так і для практичних цілей. Враховуючи тренд на екологічність, який змушує вигадувати все більше застосувань для одного й того ж предмету, пов’язка на голову може стати дечим більшим.

Перші пов’язки з’явились у період 475 та 330 років до нашої ери. Їхніми прадідами можна вважати вінки, які носили на головах стародавні греки та римляни під час особливих подій. Пізніше цей аксесуар стали прикрашати золотими та срібними прикрасами. Попри те, що більшість істориків сходиться в думці, що саме вінки були прототипом сучасних аксесуарів для волосся, деякі з них вважають, що ними були шарфи, якими певні народи огортали навколо голови. За іншою версією, вони з’явились внаслідок того, що стрічку з капелюха, яку зав’язували на підборідді, модифікували для волосся.

Як обрати та доглядати за цим виробом

Перш за все зверніть увагу на тканину. В’язані вироби чудово підходять для зими, а для літа використовуйте оксамит, сатин, або трикотаж. При виборі кольору та форми, враховуйте свій образ та подію, яку збираєтесь відвідати. На нашому сайті за цим посиланням makeup.com.ua/ua/categorys/1236675/ є аксесуари для різних випадків. Навіть більше, ми даруємо безкоштовну доставку в Полтаву та область.

Використовуючи такі вироби, важливо тримати їх у чистоті, адже вони вбирають всі стайлінгові засоби, які ви наносите, разом з вашим потом. Тому рекомендуємо регулярно прати пов’язку, якщо ви хочете, щоб вона прослужила вам досить довго.

Три способи носити пов’язку стильно

  • Використовуйте виріб за його головним призначенням — щоб прибрати волосся. Такий образ підійде для щоденних активностей вдома та поза ним. Щоб такий аксесуар виглядав стильно, правильно підберіть колір, форму та тканину. Чим гладша остання, тим менше вона спричинить тертя та збереже волосся гладким та неушкодженим. Якщо ви звикли займатись спортом у пов’язці, обирайте мінімалістичний дизайн та яскраві кольори. Якщо ви користуєтесь аксесуаром взимку та пізньої осені, зверніть увагу на натуральні матеріали та те, як добре вони зберігають тепло.
  • Ще один спосіб стилізувати цей аксесуар — носити його разом з гулькою. На щастя, вони також у моді. Також ви можете піти далі та вдягти пов’язку задом наперед — саме так зробив у 2019 році бренд Fendi на своїх показах. Вони правда, використали обручі, але навіщо копіювати, коли можна адаптувати ідею до своїх потреб.
  • Пов’язка для кінського хвоста або гульки. Ми пропонуємо не прикрашати нею чоло, а використати замість резинки для волосся. Чим масивнішим буде аксесуар, тим краще. Не намагайтесь зробити все акуратно, адже в тренді досі легка недбалість.
Система Orphus