Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Термомодернізація хірургічного корпусу Полтавської обласної лікарні дозволить зекономити до 50% на енергоносіях

У Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В. Скліфосовського триває капітальний ремонт. Нині підрядна організація завершує термомодернізацію фасаду хірургічного корпусу.

Про це повідомляють у Полтавській ОДА.

«Із 1978 року, як відрили хірургічний корпус, тут робили лише косметичні ремонти – фарбували стіни, підлогу та інше. Нині лікарню ремонтуємо капітально, вже замінили всі вікна, триває утеплення приміщення», – говорить головний лікар Полтавської обласної лікарні Григорій Оксак.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін розповів, що фасад уже повністю обшитий мінеральною ватою на площі 4990 м2. Встановлюється гідробар’єр та монтуються облицювальні касети. Роботи тривають за кошти обласного бюджету: на термомодернізацію корпусу цьогоріч виділено понад 21 мільйона гривень.

«Будівельники обіцяють, що після завершення робіт лікарня зможе економити взимку до 50% енергоносіїв, – розповідає Дмитро Лунін. – Але вже зараз лікарі відчули, що в приміщенні значно потеплішало. Батареї на 5 та 6 поверхах уже прикручують».

Підрядники ще мають провести роботи з утеплення горища, зовнішніх відкосів, замінять каналізацію в підвалі та відремонтують ґанки.

Нагадаємо, що в Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В.Скліфосовського цього року завершили капремонт приміщень приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень. Минулого року відремонтували хірургічне і торакальне відділення. Також у хірургічному корпусі повністю замінили ліфти.

Система Orphus