Став відомий перший півфіналіст Кубка Лібертадорес

Бразильський “Палмейрас”, який обіграв в повторному чвертьфінальному матчі парагвайський “Лібертад” (3:0).

Про це повідомляє сайт Чемпіон.

На 21-й хвилині перший гол у ворота парагвайського клубу забив півзахисник Густаво Скарпа, на 68-й хвилині нападник Роні подвоїв перевагу господарів, а на 82-й хвилині хавбек Габріель Меніно встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:0. У складі гостей на 64-й хвилині був вилучений захисник Іван Піріс.

Перший матч за участю цих команд, який пройшов в Парагваї 9 грудня, завершився з рахунком 1:1. На гол Густаво Гомеса в складі бразильців своїм м’ячем відповів парагваєць Матіас Еспіноса.

В інших чвертьфіналах турніру зустрічаються бразильські “Греміо” і “Сантос” (перша гра завершилася з рахунком 1:1, друга пройде 17 грудня), аргентинський “Рівер Плейт” і уругвайський “Насьональ” (рахунок першого матчу – 2:0 на користь аргентинців, другий пройде 18 грудня). Ще в одному чвертьфіналі поки жодного матчу не провели аргентинські “Расінг” і “Бока Хуніорс” (матчі пройдуть 17 і 24 грудня).