Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Склали рейтинг полтавських проєктів-претендентів на фінансування з ДФРР у 2021 році

Профільна комісія склала рейтинг полтавських проєктів-претендентів на фінансування з ДФРР у 2021 році.
“77 ініціатив набрали більше 30 балів. Один проєкт не допустили до голосування, бо не відповідав вимогам конкурсу за кошторисною вартістю. Тематика полтавських проєктів, які набрали більше 60 балів, різноманітна”, – повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.
Це і реставрація Полтавського краєзнавчого музею, обласної філармонії та будівлі під музей у Більську;
– реконструкція рентген-діагностичного кабінету Кременчуцького онкологічного диспансеру й Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики;
– будівництво басейну в Миргороді;
– створення Музею науки в Полтаві;
– поява КП з переробки молока й виробництва молочної продукції в Лохвицькій ОТГ;
– реконструкція дитячих садків та шкіл в різних населених пунктах області.
Крім того в 2021 році буде один перехідний проєкт. Продовжиться реконструкція спортзалу з добудовою приміщень Демидівської школи.
Загальний рейтинговий список прєктів буде оприлюднено на платформі ДФРР.
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов запевнив, що наступного року не менше 30% коштів Державного фонду регіонального розвитку спрямують на створення робочих місць, покращення якості комунальних послуг та забезпечення економічного зростання регіону. 50% – на об’єкти соціальної інфраструктури (школи, садочки, ЦНАПи, центри безпеки) та 20% – на підтримку туристичних магнітів з урахуванням особливостей регіону.
Обсяг фінансування ДФРР, передбачений у проєкті держбюджету на 2021 рік, – 4,6 млрд грн. Олексій Чернишов запевнив, що цей показник вдасться збільшити, виходячи з переліку поданих проєктів. Адже реформа ДФРР передбачає поступове збільшення з 1 до 3% видаткової частини Держбюджету до 2023 року.
Система Orphus