Ви тут:

Що робити, коли терміново потрібні гроші

Сьогоденні реалії, зокрема ситуація з коронавірусною інфекцією, призвели до того, що гостру потребу у грошах відчувають чимало людей. Звісно, держава покладає великих зусиль, щоб вирішити цю проблему. Але закони охоплюють далеко не всі категорії громадян. Тому, коли виникає потреба терміново отримати гроші, подбати про себе потрібно самостійно. Одним з найефективніших способів без затримки вирішити фінансову проблему є МФО.

Ми поговоримо про те, як не заплутатися серед багатьох пропозицій і вибрати найвигідніші для себе умови за допомогою сайту credits.com.ua.

Позичити в мікрофінансовій організації можна від 100 гривень. Найбільші показники можуть досягати 100 або навіть 150 тисяч, але таких пропозицій небагато. В середньому максимальний поріг коливається від 10 до 15 тисяч гривень. Можна взяти гроші навіть на один день. Більшість організацій максимальний строк обмежує місяцем. Іноді зустрічаються і довгострокові пропозиції — до 3 або 6 місяців. Відсотки нараховуються кожного дня і складають від 2%. Гроші зазвичай переказують на банківську картку.

Основна проблема, з якою можна зіткнутися, — надмірно багатий вибір пропозицій. Відвідувати чи обдзвонювати кожну організацію не вистачає ні часу, ні сил. Банки, яким люди звикли довіряти, обмежені суми не дають, запитують багато документів, питання розглядають занадто довго. До того ж, не всяка людина готова віч на віч розповісти про свої проблеми, признати особисту неспроможність впоратися з ситуацією. Онлайн-заявки дозволяють уникнути дискомфорту від очного спілкування. А в нинішніх обставинах ще й зберегти не тільки час, але й здоров’я.

Проект Займи та кредити України допоможе розібратися в різноманітті МФО та продуктів, які вони пропонують. Тут зібрані перевірені організації, що дійсно заслуговують довіри. Вони вже не перший рік функціонують в своєму сегменті, мають розвинену клієнтську базу, і відгуки про них можна легко знайти в Інтернеті. Інформація надається в систематизованому вигляді, що дозволяє легко орієнтуватися за критеріями. Усі контори передбачають дистанційне обслуговування клієнтів та оперативно приймають рішення.

Серед основних переваг проекту:

  • Наявність прямих посилань на офіційні сторінки організацій, що дозволяє користувачам переходити до потрібного сайту безпосередньо з ресурсу

  • Подання стислої інформації в переліку МФО — виключити нецікаві пропозиції можна, не переходячи в присвячені їм розділи

  • Використання лише актуальних даних — перевірка здійснюється на регулярній основі, портал має постійний зв’язок з кожною МФО

  • Можливість побачити умови від різних компаній і порівняти їх між собою

Але жодний ресурс не дасть стовідсоткових гарантій від непередбачених ситуацій. Тому їх завжди треба враховувати під час прийняття рішення позичити гроші. Найрозумнішим буде не брати кошти «із запасом» і встановлювати строки, за які можна повернути борг, не збільшуючи його до неймовірних розмірів. За неналежне виконання умов договору передбачені пені та штрафи, а кредитна історія може значно постраждати, навіть якщо борг зовсім невеликий.

Система Orphus