Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ще двоє учасників сутичок в Нових Санжарах отримали вирок

Новосанжарський районний суд на Полтавщині виніс вирок Михайлу Галаці та Костянтину Бігдану, які кидали каміння та цеглу в поліцію у лютому 2020 року, коли до Нових Санжар привезли евакуйованих з Китаю українців та іноземців. Вони уклали угоду зі слідством та були засуджені за масові заворушення до 5 років з випробувальним терміном в 1 рік.

Про це hromadske повідомила адвокатка Костянтина Бігдана Валентина Рябуха. 

20 лютого 2020 року, за даними слідства, невстановлена правоохоронцями людина організувала через інтернет масові протистояння через обсервацію громадян, яких евакуювали з Китаю. Там епідемія вже набирала обертів.

Читайте також: П’ять років за ґратами умовно: засудили двох новосанжарців за “теплу зустріч” українців з Китаю та кидання каміння в поліцію 

За даними слідства, Бігдан і Галака кидали каміння та цеглу у правоохоронців, перешкоджаючи проїзду автобусів з евакуйованими. Внаслідок цього постраждали п’ятеро правоохоронців.

«Вони там кидали каміння, били вікна. Вони робили це за власним бажанням, тому що тоді там всі піднялись, ішли колонами. Люди були налякані», — розповіла адвокатка.

Нагадаємо, 20 лютого до Нових Санжар приїхали автобуси з евакуйованими з Китаю українцями та іноземцями. Місцеві жителі намагались завадити і зокрема влаштували багаття посеред дороги.

До Нових Санжар приїжджав, навіть, Президент України Володимир Зеленський.

Система Orphus