“Шахтар” вдруге переміг чемпіона Іспанії

Так склалося, що свої найкращі матчі в поточній Лізі чемпіонів гірники проводять саме з «Реалом». На старті групового турніру вони перемогли в Мадриді, сьогодні ж обіграли чемпіонів Іспанії в Києві.

У 5-му турі групового раунду Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” переміг мадридський “Реал” з рахунком 2:0

Як повідомляє Еспресо.TV, на початку першого тайму Рафаель Варан жорстко сфолив на форварді “Шахтаря” Жуніору Мораесу. Нападник не зміг продовжити матч і був замінений на Дентінью.

На 57-й хвилині бразилець продемонстрував, що не даремно з’явився на футбольному полі. Дентінью виборов м’яч у штрафному майданчику і вдало пробив по воротах мадридського “Реалу” – 1:0.

На 83-й хвилині “гірники” вийшли в контратаку. Манор Соломон пробіг з м’ячем половину поля і завершив свій забіг впевненим ударом, який приніс “гірникам” перемогу 2:0.

Чемпіон України “Шахтар” вдруге перемагає чемпіона Іспанії “Реал Мадрид” в поточному сезоні Ліги чемпіонів УЄФА! Успіх,…

Опубліковано Андрієм Павелком Вівторок, 1 грудня 2020 р.