Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сенатор, його земляки та полтавці в Пенсильванії вітали обрання президента США

Із перемогою на виборах привітав обраного Президента США Джо Байдена Президент України Володимир Зеленський та наголосив, що Україна з оптимізмом дивиться в майбутнє стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами Америки.

Наші земляки разом із сенатором Бобом Кейсі та мешканцями Скрентона святкували перемогу на президентських виборах у США Джо Байдена в місті його народження.

Обрання президента США Джо Байдена сотні тисяч прихильників демократів вітають на вулицях американської столиці Вашингтона, Нью-Йорка, Філадельфії, Чикаго, Атланти й інших міст. Святкували здобуття достатньої кількості голосів виборників кандидатів від Демократичної партії переможців на пост президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена та віцепрезидентки США Камали Гарріс і в Пенсильванії 7 листопада. Багато людей зібралося на малій батьківщині Джо Байдена у Скрентоні. Тут жили батьки новообраного президента США, тут Джозеф народився і провів дитинство. Коли Джозефу було десять років, його родина переїхала в Клеймонт, штат Делавер. Від цього штату тридцятилітнього Джо Байдена в 1972-му обрали сенатором США – 1973–2009 роки, 2009–2017-го Джо Байден – віцепрезидент США.

Учасники акції у Скрентоні прийшли на Вашингтон авеню – рідну вулицю Байденів. Біля їхнього родинного будинку прихильники демократів на підтримку переможця президентських виборів у США Джо Байдена й новообраної віцепрезидентки Камали Гарріс тримали в руках плакати та з гучними сигналами їхали автомобілісти. Із мешканцями Скрентона перемогу Джо Байдена на президентських виборах у США святкував американський політик-демократ, котрий представляє штат Пенсильванія з 2007 року в Сенаті США, Боб Кейсі.

Разом із ним та його земляками обрання Джо Байдена та Каміли Гарріс вітала й полтавка – заслужений працівник культури України, член Національної спілки журналістів України та редакційної колегії журналу «Українка у світі» Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, голова Полтавського обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук. До неї тепло звернувся сенатор США, член Демократичної партії Боб Кейсі та, дізнавшись, що вона з України, був приємно вражений тим, що й українці святкували у Скрентоні перемогу новообраного президента США Джо Байдена. Джо Байден пишається своєю малою батьківщиною, часто буває у Скрентоні, завітав сюди й у день виборів. Готовність допомагати Україні Джо Байден обговорив у телефонній розмові з європейськими лідерами в перші дні свого обрання на пост президента США. 14 грудня кандидат від Демократичної партії на виборах президента США Джо Байден виграв голосування Колегії виборників.

Система Orphus