Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ попередила контрабанду понад 45 кілограмів кокаїну

В Одесі Служба безпеки України попередила контрабанду до Євросоюзу партії кокаїну з однієї з країн Південної Америки.

Про це йдеться на сайті СБУ.

Оперативники отримали інформацію, що наркоділки планують ввезти кокаїн на кораблі, який прибув до Морського торговельного порту «Південний». Наркотики були приховані у офіційно оформленому контейнері з вантажем фруктів. Потім замовники планували переправити вантаж у кілька країн Євросоюзу.

Під час слідчих дій, правоохоронці виявили у контейнері 46 кілограмових брикетів із кокаїном (вага нетто). Вартість вилучених наркотиків за цінами чорного ринку становить майже 12 мільйон доларів США за тіньовими розцінками.

За оперативною інформацією спецслужби, виявлену партію кокаїну, організатори планували переправити транзитом через Україну до Євросоюзу.

“Слідчі органів безпеки розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у наркобізнесі.  Перевіряється, можлива, причетність до контрабанди кокаїну працівників контролюючих органів”, – йдеться у повідомленні.

Викриття протиправної діяльності проводилось спільно з Державною прикордонною та митною службами під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.

Перейти до вмісту