Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ блокувала контрабандний трафік сильнодійних речовин за кордон на мільйони гривень

Під час спецоперації Служба безпеки України нейтралізувала діяльність міжрегіонального організованого угруповання, яке спеціалізувалось на нелегальному переправленні анаболічних препаратів за кордон.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

За попередніми даними слідства, учасники злочинної групи налагодили механізм незаконного збуту до європейських країн та РФ заборонених до вільного обігу сильнодійних речовин, зокрема “метандієнону” та “нандролону”. Також зловмисники реалізовували препарати на території України.

Свою продукцію фігуранти пропонували на сторінках створених ними спеціалізованих сайтів і доправляли товар замовникам поштовими сервісами, а також через кур’єрів, які входили до складу угруповання. Гроші за анаболіки клієнти перераховували на банківські картки ділків.

За попередніми оцінками, за весь період своєї протиправної діяльності учасники групи реалізували товару на суму понад 65 мільйонів гривень.

Правоохоронці затримали одного з кур’єрів під час спроби прихованого переміщення партії стероїдів до однієї з країн ЄС.

Під час обшуків за місцями проживання та складських приміщень фігурантів виявили банківські картки, засоби зв’язку, гроші, одержані злочинним шляхом та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Також вилучено партію сильнодійних препаратів на суму майже 3 мільйони гривень за цінами чорного ринку.

“Спецоперація проводилась Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та Департаментом кіберполіції Національної поліції”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus