Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Руслана представила різдвяний музичний фільм “Чарівна Пісня”

Українська співачка Руслана презентувала музичний фільм “Чарівна Пісня”, присвячений темі Різдва.

У новому фільмі, прем’єра якого відбулась 25 грудня у день Різдва за західним обрядом, Руслана поєднала декілька жанрів музики, які часто були справжньою несподіванкою для її слухачів. Серед них можна почути класику, хорал, баладу, симфонічний рок, ритм-енд-блюз і навіть експерименти з елементами репу, пише 24 канал.

За словами Руслани, слова “Світло. Серце. Душа. Кохання. Зоря” складають змістовну основу всього музичного перфомансу, який вона зробила у форматі колядки.

“Це не просто пісні. Це пісні, в яких є ці 5 ключових слів. Ми зробили дуже оригінальне попурі, в якому прозвучать і “Добрий Вечір, Тобі”, і “Тиха Ніч”… І співаємо ми його Зіркам, ніби колискову. Наш музичний фільм присвячений карпатським легендам, і його настрій навіяно “Лісовою піснею” Лесі Українки, яку ми прочитали на свій лад”, – розповіла Руслана.

У фільмі “Чарівна Пісня” поєднано декілька сцен, які вдало переплітаються з піснями Руслани та онлайн-дзвінками з українськими зірками. Артистка роздумує з ними про сенс Різдва, красу українських традицій та емоції, які вони відчувають у період свят.

 

Система Orphus