Ви тут:

Рятувальники Полтавщини провели рейди у місцях реалізації піротехнічної продукції

Напередодні новорічних свят, з метою зменшення кількості трагічних випадків під час використання піротехнічних виробів, рятувальники проводять профілактичні рейди у місцях реалізації піротехнічної продукції.

Так, 28-29 грудня фахівці ДСНС поспілкувались з працівниками торгових точок у місті Полтава. Співробітники обласної Служби порятунку «101» нагадали продавцям про безпечне зберігання, транспортування, використання піротехніки. Рятувальники наголошували на тому, що продавати та купувати можна лише сертифіковані піротехнічні вироби. Наприкінці бесід фахівці Служби вручали громадянам тематичні листівки.

Про це повідомляється на сайті ГУ ДСНС в Полтавській області.

“Шановні громадяни! Пам’ятайте, що купувати піротехнічні вироби необхідно лише у спеціалізованих магазинах, а не на стихійних ринках, в електричках, в підземних переходах, на торгівельних лотках де умови зберігання порушуються. При придбанні виробів необхідно звертати увагу на терміни придатності, бо багато нешкідливих «хлопавок» після довготривалого зберігання стають смертельно небезпечними. Кожен виріб має бути забезпечений інструкцією українською мовою, яка містить обмеження в користуванні за віком (чи можна давати в руки дітям) і правила утилізації”,- нагадують рятувальники.

Система Orphus