Ви тут:
Суспільство Україна 

Репер Кріс Браун придбав український всюдихід

Співак показав в Instagram свій транспортний засіб – всюдихід Sherp Pro, що випускається в Україні.

Відповідну світлину репер показав на своїй сторінці у соцмережі instagram.

За інформацією topgir.com.ua, транспорт він отримав в подарунок на день народження від колеги репера Каньє Уеста. До слова, Каньє Уест вже не вперше дарує друзям українські всюдиходи, та й сам ними їздить. Раніше він вручив Sherp реперу 2 Chainz.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial)

Що відомо про автомобіль

Всюдихід SHERP було створено на базі прототипа, розробленого петербурзьким інженером-винахідником Олексієм Гарагашьяном. Пізніше український бізнесмен Володимир Школьник придбав у нього права на виробництво всюдихода. Для доробки концепції для серійного виробництва у 2012 році він створює конструкторське бюро у Києві.


Випуск машин розпочався у 2015 році. На той час у Школьника вже був невеликий інжиніринговий центр під Києвом, де розробку Гарагашьяна дороблювали.

У лютому 2016 року Шерп з’явився на британському шоу Top Gear, після чого автомобілем зацікавились на Заході. У зв’язку із зростанням попиту компанія запустила друге виробництво Шерпа у Києві. Згідно з висновками Київської торгово-промислової палати, за перші 10 місяців 2018 року Київський завод виготовив 89 машин, а чисельність робітників складало 122 людини.

На сьогоднішній день всюдиходи Шерп виготовляють на двох заводах — в Росії (для російського ринку) та в Україні (на експорт). Крім того, машини Шерп використовують в МНС Росії та ДСНС України.

Система Orphus