Ви тут:

Привітання Президента України з Днем Збройних Сил України

Президент України Володимир Зеленський привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. Він подякував за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, мужність та героїзм усьому особовому складу та ветеранам 3бройних Сил України. А також побажав “міцного здоров’я, добробуту, незламності духу, нових успіхів і перемог на благо України”.

Вітання розмістини на сторінці штабу ООС у Facebook.

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Вiтаю вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України.
Це свято мужніх і впевнених у своїй силі воїнів. Спираючись на всенародну підтримку, ви щоденно виконуєте важку та небезпечну роботу – зі зброєю в руках забезпечуєте мир і безпеку наших громадян.
Бути військовослужбовцем Збройних Сил України нелегко, адже саме на ваших плечах лежить найбільший тягар відповідальності за долю української держави та захист її територіальної цілісності.
Ви першими станете на шляху ворога, рішуче зупиняєте його агресивні наміри та виборюєте для нашої держави свободу.
I сьогодні, у день свого професійного свята, десятки тисяч українських воїнів продовжують упевнено виконувати складні завдання на Сході України, стримуючи російського агресора і забезпечуючи перемир’я.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їx подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.
Від імені українського народу висловлюю вдячність за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, мужність та героїзм усьому особовому складу та ветеранам 3бройних Сил України. Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, добробуту, незламності духу, нових успіхів і перемог на благо України.
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!
Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Система Orphus