Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент нагородив Віталія Марківа орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Володимир Зеленський підписав указ про нагородження старшого сержанта Національної гвардії Віталія Марківа орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

12 грудня, у День Сухопутних військ, Віталій Марків нагороджений за видатні особисті досягнення у державній та суспільній діяльності, зразкове виконання службового та громадянського обов’язку, високу професійність і вагомий внесок у захист прав і свобод громадян та інтересів України на міжнародному рівні, повідомили в Офісі Президента.

Віталій Марків був несправедливо засуджений до 24 років позбавлення волі в Італії через смерть журналіста, проте, зберігаючи військову честь і громадянську гідність, зумів довести свою невинуватість і здобути свободу.

Читайте також: Президент відзначив державними нагородами воїнів Сухопутних військ

У процесі звільнення українського нацгвардійця брали участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, представники Офісу Президента, українські дипломати та громадські діячі. Глава держави особисто проводив перемовини щодо звільнення Віталія Марківа з представниками італійської влади.

“Українська держава і я особисто будемо завжди відстоювати права наших громадян та завжди допомагатимемо їм повернутися додому, в якій би частині світу вони не потрапили в біду. Ми будемо боротися за кожного нашого громадянина – це один з моїх базових принципів”, – наголосив Володимир Зеленський.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus