Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Представники охоронної фірми розповіли про дії своїх співробітників у день пожежі в Котляревському

Представники охоронної фірми”Явір-2000″, які виїздили до будівлі колишнього кінотеатру Котляревсього у центрі Полтави, в ефірі “Poltavske TV” прокоментували дії своїх співробітників у день пожежі.

Як повідомила начальниця пульту централізованого спостереження “Явір-2000” Катерина Жовтяк, перша тривога надійшла на пульт охорони 9 грудня о 03:08:56. На місце направили групу швидкого реагування, яка оглянувши обєкт, не виявила порушень цілісності приміщення.

Другий сигнал стався 03:34. За словами начальника відділу маркетингу “Явір-2000” Артура Орліковського, того дня будівлю не поставили під охорону. 

Згодом на місці події біля будівлі колишнього кінотеатру співробітник охоронної фірми побачив відкрите вікно у приміщенні. Після цього диспетчер пробував зв’язатись з відповідальною особою.

Запис розмов диспетчера пульту охорони з пожежною службою та відповідальними особами “Явір-2000” опублікував у соцмережі.

Задимлення у будівлі помітили о 04:15.

Нагадаємо, внаслідок пожежі у Будівлі дворянського зібрання (колишній кінотеатр Котляревського) вигоріло 600 кв.м. У будівлі обвалився дах. На місці пожежі знайшли тіло людини. Як стало відомо згодом, чоловік, який згорів у кінотеатрі Котляревського, і є палієм.

 

Система Orphus